רכישת סמארטפונים לעסק: טיפים חשובים

רכישת סמארטפונים לעסק: טיפים חשובים

עסקים רבים מבינים שאם הם מבקשים להתייעל, עליהם לרכוש עבור העובדים סמארטפונים, וזאת בכדי שהעובדים יחושו מתוגמלים, בכדי שהעובדים יוכלו לתקשר טוב יותר עם הלקוחות, בכדי שהעובדים יוכלו לשמור על קשר רציף גם מחוץ למשרד, בכדי שהעובדים יוכלו להיעזר בשעון נוכחות מכול מקום, בכדי שהעובדים יוכלו להשתתף בשיחות ועידה, בכדי שהעובדים יוכלו להציג ללקוח נתונים רלוונטיים ישירות מהמסך הדיגיטלי וכדומה, משמע כיום סמארטפונים מהווים כלי עבודה לכל דבר, מהווים מעין מחשב נייד שבין היתר מסייע לשמור על סדר ועל התנהלות מקצועית, ועל כן השאלה היחידה שיש למצוא לה תשובה היא איזה מכשיר עדיף, ופה נעצור להעניק מספר טיפים חשובים:

הוסיפו לרשימה:

 

  • בחינת מהירות וזמינות – מהירות גלישה מהווה פרמטר מהותי, וזאת כי את הזמן של העובדים רצוי לנצל בחוכמה ולא בהמתנה. פה נעצור לציין מה יודעים להציע סמארטפונים מבית LG, ולו כי בין היתר הם גם מציגים תקשורת LTE  – אותה חווית גלישה שמוכרת לטובה מהמחשב האישי. מה עוד? חשוב שהמכשיר יכלול תוכנות קוליות שמסייעות לתפעל מגוון פעולות ובאופן כללי יש להעדיף מכשירים שכוללים תוכנות שמסייעות לחסוך בזמן ושמשאירות את העובדים מחוברים מכל מקום ובכל זמן – כי זמינות היא א' ב' של כל עסק פעיל.

 

  • תדרשו הרבה ומעבר – הרבה פעמים יש צורך בסמארטפון מתקדם שמציע מעל ומעבר, ולו כי העובדים מעבירים מידע רגיש דרך המכשיר (למשל באמצעות המייל העסקי) ועל כן בין היתר המכשיר צריך להציג רמת אבטחה גבוהה וליישר קו מול שורת תקנים מחמירה. כמו כן, ייתכן שהמכשיר העסקי צריך לספק מידע מדויק אודות קבוצות מהאוכלוסייה ואף צריך לדעת כיצד לנתח מידע ולהציגו, ולו מבחינה סטטיסטית, ועל כן טוב לדעת שקיימים מכשירים שיודעים להציג "SMART DATA", כאשר דוגמה נוספת הינה היכולת לנתח עומסי תנועה, ולו באמצעות נתונים שמתקבלים בזמן אמת ברשת שנבחרה. יש לכם צורך בדגמים מתקדמים? השלב הראשון הוא להכיר בקיומם!

קניית סמארטפון לעובדים

  • אל תתפשרו על רזולוציה – בהנחה והעובדים משתמשים בנייד ככלי עבודה מול הלקוחות, חשוב ביותר שהרזולוציה תהיה במיטבה ושהמסך יהיה יחסית גדול, וזאת כי גם אם לא מדובר בעסק מתחום הגרפיקה, עדיין לרזולוציה גבוהה ולמסך גדול יש משמעות רבה, ולו כי הם משאירים רושם חיובי על הלקוח.

 

  • השוואת עלויות – עסק שעומד לרכוש מספר מכשירים ניידים צריך למצוא עסקה טובה, וזאת כי לצד שלל היתרונות שהסמארטפונים מעניקים לעובדים ולעסק, גם צריך לזכור שמדובר בהוצאה לא מבוטלת, ועל כן ראוי לבחון כיצד ניתן לרככה, ופה יש להשוות מה החברות השונות יודעות להציע.

תמיד להשוות ולחפש טוב יותר!

לסיכום נציין שכיום התחרות גדולה, עובדה שחד משמעית משחקת לטובת העסקים השונים. התחרות מורידה מחירים, משדרגת את החבילה, מובילה להתפתחות בתחום וכדומה, ועל כן תמיד ראוי לבחון האם קיימות עסקאות יותר שוות, ובעת הצורך לשנות ולשדרג.

שווה לקרוא מנהלים בעולם המודרני

נגישות
גלילה לראש העמוד