איך בוחרים חברת שיפוצים לעסק?

איך בוחרים חברת שיפוצים לעסק?

בחירה של חברת שיפוצים לצורך שיפוץ העסק מהווה ללא ספק אתגר, וזאת בשל עשרות חברות שיפוצים העוסקות בתחום. כיצד תוכלו לבצע את תהליך הבחירה בצורה הטובה ביותר? להלן חמישה פרמטרים בהם תוכלו להיעזר, לצורך שיפוץ מוצלח.

בחירת חברת שיפוצים: כך תבצעו את תהליך הבחירה באופן נכון

אין ספק כי פרויקט בסדר גודל של שיפוץ המשרד עשוי להיות מלחיץ למדי, וזאת בשל החשש הטבעי שלכם מפני חברות שאינן מקצועיות אשר לא יסיימו את הפרויקט בזמן או שהתוצאות לא יהיו לשביעות רצונכם. חשוב להבין כי תחום השיפוצים בישראל הוא פרוץ ואיננו מפוקח כהלכה, ולכן תהליך הבחירה חייב להתבצע באמצעות שימת דגש על מספר פרמטרים.

בכדי לסייע לכם, להלן ארבעה אותם אספנו דרך המומחים של חברת שיינר שיפוצים –  החברה המובילה בישראל בתחום, כך שתוכלו לקבל בחירה נכונה בעבור שיפוץ העסק שלכם:

קבלת המלצות דרך בעלי עסקים

ככל שתקבלו יותר המלצות על חברת שיפוצים דרך בעלי עסקים אשר קיבלו את השירות, כך תוכלו לקבל החלטה מושכלת בנוגע לחברה המובילה בתחום. למעשה, דרך בעלי עסקים ניתן לקבל אינדיקציה אודות חברות מובילות המעניקות לא רק מעטפת מקצועית מהמעלה הראשונה אלא גם יחס אישי ושימת דגש על שקיפות מלאה – שני פרמטרים חשובים מאוד בכל הקשור לתהליך שיפוץ, ושל שיפוץ עסק בפרט.

איך בוחרים- חברת שיפוצים לעסק

וותק ניסיון – חיוני לצורך בחירה נכונה

מאחר ובמדינת ישראל רשומים מעל ל 80,000 שיפוצניקים, לא פעם מתגלה כי החברה אותה שכרנו לטובת השיפוץ איננה יכולה לעמוד בציפיות בשל כוח אדם שאינו מנוסה מספיק. ככל שלחברה יש יותר ניסיון בתחום השיפוצים, כך ניתן יהיה להבטיח כי הם יוכלו להתגבר על אתגרים או קשים אשר עשויים להתגלות במהלך תהליך השיפוץ.

התרשמות מתיק עבודות

בעת הגעתכם לפגישת ייעוץ במשרדי החברה, אל תהססו לבקש את תיק העבודות של החברה. באמצעות תמונות של לפני ואחרי תוכלו להתרשם מהפרויקטים אותם השלימה החברה, ובהתאם לכך גם להחליט האם העבודות תואמות את הסגנון האישי שלכם כדי שיתאים אחר כך לעיצוב המשרד, כאשר במעמד הפגישה מומלץ לבקש מספר טלפון של לפחות לקוח אחד, לצורך קבלת המלצות וההתרשמות האישית שלו.

קבלת אחריות

חברה אשר מכבדת את עצמה תעניק לכם אפשרות לקבל אחריות בגין העבודה,  עוד במעמד חתימת החוזה. האחריות היא חשובה מאוד, הן בשל עבודות השלמה אותן נדרש לבצע או בשל פגם אשר עשוי להתגלות זמן קצר לאחר סיום השיפוצים.

לסיכום, שימו לב כי אתם יוצרים קשר עם חברה מובילה בתחומה המעסיקה אנשי מקצוע מיומנים המתנהלים בשקיפות מלאה, תוך שימת דגש על הצרכים האישיים שלכם. בכך, תוכלו להיות בטוחים כי כספכם מושקע בחוכמה וכי אתם מקבלים עסק חדש, משופץ ומרשים העונה באופן מושלם על הציפיות שלכם.

נגישות
גלילה לראש העמוד