מתנות לעובדים לחג

מתנות לעובדים לחג

החגים בפתח, וזה הזמן להודות לעובדים על עבודתם היעילה בשנה האחרונה ולהעניק להם מתנה לכבוד החג. בדרך כלל נהוג להעניק לעובדים תווי שי, אבל אם אתם דווקא מעדיפים להימנע מהענקת תווים, יש לנו כמה רעיונות נהדרים עבורכם:

מתנות לעובדים לחג

מארז כוסות ובקבוק יין

לא סתם אומרים שיין ישמח לבב אנוש, הרי נהוג לשתות יין במועדים שמחים ומיוחדים, כך שהענקת מארז כוסות ובקבוק יין זו בהחלט מתנה חגיגית. נוסף לכך, גם אם לא כולם חובבי יין מושבעים, עדיין מדובר במתנה שימושית וקלאסית.

שובר למנהרת רוח

שובר מתנה למנהרת רוח זו כנראה המתנה המדליקה ביותר שתוכלו להעניק לעובדים שלכם. מדובר בחוויה ייחודית ובלתי נשכחת בה העובדים ירגישו איך זה מרגיש לעוף ולהיות באוויר.

זרעי תבלינים להנבטה ביתית

גביעי הנבטה אלה למעשה גביעים עם אדמה שאליהם מצורפת שקית קטנה של זרעים. את הזרעים שותלים באדמה עד להנבטת הצמח, ולאחר מכן ניתן להעביר אותו לגינה או לאדנית. העובדים במשרד יוכלו לגדל בביתם בזיליקום ואפילו פטרוזיליה, כך שאם אתם מחפשים מתנה צנועה וקטנה – זו המתנה המושלמת עבורכם.

ספר קריאה איכותי

הענקת ספרי קריאה זו בהחלט מתנה נהדרת, כמובן תלוי באופיו של העסק והעובדים. יתרה מזאת, ניתן לרכוש ספרי העצמה אישית שמלווים את קוראי הספר בדרך להגשמת החלומות שלהם, ספרים רוחניים ואפילו ספרי תשבצים ופעילויות. כך או כך, זו יכולה להיות מתנה שתשמח לא מעט אנשים.

שובר לכניסה זוגית לספא

אין כמו טיפול בספא בכדי לנוח ולהתפנק, לכן תוכלו להעניק לעובדי המשרד שוברי ספא זוגיים, בכדי שיוכלו ללכת למכון עם בני הזוג שלהם, חברים או בני משפחה.

מארז חליטות תה עם קנקן ייעודי

מארז הכולל קנקן תה עם מקום ייעודי לחליטה ושקיקי חליטות תה ייחודיות, הוא מתנה שיכולה להתאים לכל אחד. העדיפו לרכוש סוגי תה ייחודיים לצד סוגים מוכרים כמו קמומיל או נענע.

ספר מתכונים

רכישת ספר מתכונים אישי לכל עובד יכולה להיות רעיון מעולה, אך רעיון מקורי עוד יותר הוא ספר מתכונים ייחודי עם שלל מתכונים של עובדי החברה. מה הכוונה? הכוונה היא שבטרם החג תאספו מכל העובדים את המתכונים המנצחים שלהם, הדפיסו אותם בבית דפוס לספר מתכונים ייחודי והעניקו אותו לעובדי החברה.

מארז מתוק

מי שמעדיף להעניק מתנה צנועה ואכילה, יוכל לעשות זאת באמצעות מארזים מתוקים. קיימות שתי אפשרויות, בעוד שאפשרות אחת היא לרכוש מארז מוכן ואילו האפשרות השנייה היא להרכיב מארז שכזה בעצמכם. כך או כך, זה בהחלט יסייע לעובדים לפתוח את השנה עם טעם מתוק בפה.

יומן לשנה החדשה

דרך מצוינת להיות מארגנים ומסודרים היא באמצעות יומן מעוצב ומדליק. רכשו לעובדים במשרד יומנים ואם תרצו, תוכלו למתג אותם בלוגו החברה.

 

לא משנה איזו מבין המתנות שצוינו לעיל תבחרו, החשוב מכל הוא שתצרפו ברכה עם כמה מילים חמות וטובות והעניקו את המתנה בחיוך. חג שמח!

נגישות
גלילה לראש העמוד