כך תתמודדו עם צרבת בזמן העבודה

כך תתמודדו עם צרבת בזמן העבודה

צרבת בזמן העבודה

צרבת היא תחושה לא נעימה שמשפיעה באופן משמעותי על איכות החיים, וזאת בשל העובדה כי לא פעם היא מתרחשת בזמנים שאנו צריכים לתפקד בשיאנו – כמו למשל בעבודה, כאשר בעקבות תחושת הבערה . למעשה, צרבת מתרחשת על רקע של עלייה בחומציות הקיבה והיא עלולה להיות כרונית במידה וישנן בעיות עיכול עם מזונות מסוימים. הסיבות לצרבת הן רבות וכוללות בין היתר ארוחה גדולה מדי, מזונות בעלי רמת חומציות גבוהה, אכילה לפני השינה כמו גם מזון שומני. אם אתם סובלים מצרבת בזמן עבודה ובאופן כללי בחייכם, חשוב להבין כי אין מדובר בגזרת גורל וכיום ניתן להיעזר במגוון רחב של מוצרים טבעיים כמו גם תרופתיים שיכולים להקל מאוד על התסמינים. מהם? להלן סקירה מיוחדת בנושא.

מוצרים טבעיים להתמודדות צרבת

בשנים האחרונות פותחו תוספי תזונה ייעודים לטובת התמודדות עם צרבת. סקירה של מספר מוצרים שיכולים לעזור לא רק מהווה הזדמנות לצלצול לתוך העולם האלטרנטיבי אשר מעניק לכם אפשרות ליצור הקלה באמצעות תוספי תזונה טבעיים לחלוטין. בין המוצרים ניתן למנות בין השאר פורמולה פרוביוטית המכילה כ 25 מיליארד חיידקים ידידותיים אשר תומכים במערכת העיכול ובהתאם לכך מאפשרים להפחית באופן משמעותי את התסמינים של הצרבת בזמן עבודה. זאת ועוד, תוסף תזונה המכיל ריכוז גבוה של חומצות אמינו הינו מוצר נוסף שבו ניתן להיעזר לטובת התמודדות עם צרבת בזמן עבודה, כל זאת באופן בטוח לחלוטין לשימוש וללא תופעות לוואי.

שינוי בהרגלי התזונה

על מנת להתמודד עם התופעה של צרבת בעבודה חשוב קודם כל לבצע שינויים בהרגלי התזונה, וזאת מתוך מטרה ליצור איזון וכן למתן את עודף החומציות שגורם להופעה של הצרבת בזמן עבודה ובחיים בכלל. הביאו איתכם לעבודה מזון מזין העשיר בסיבים תזונתיים כמו גם המעיטו בצריכה של גבינות ומזון מתועש שעלול להוביל להתגברות התסמינים של הצרבת. מאמר עם כמה טיפים שימושיים יכול לסייע לכם ליצור שינוי ממשי באורח החיים כחלק מהבנה כי צרבת היא לא גזרת גורל אלא ניתן בהחלט להתמודד באמצעות שינויים קטנים אך משמעותיים בהרגלי התזונה אבל גם שימוש במגוון רחב של מוצרים טבעיים שפותחו במיוחד לטובת התמודדות  עם צרבת. שימו לב שלא לאכול ארוחות כבדות מדי בעבודה מאחר וארוחה מלאה וגדולה מדי עלולה להוביל לתופעות כמו צרבת.

אכילה של מלפפון

אם אתם מרגישים כי הצרבת תוקפת אתכם באמצע יום עבודה, דרך מצוינת ליצירת הקלה יכולה להתבצע באמצעות אכילה של 2-3 מלפפונים (וכאן 10 דברים שלא ידעתם עליהם) כאשר הם טריים ועם הקליפה שלהם. המלפפון מהווה מקור איכותי מאוד לאשלגן וסיבים תזונתיים ועל כן הוא יכול לעורר לא רק תחושה של הקלה אלא גם להפחית את תחושת הצריבה באופן משמעותי.

שתייה של מי סודה

דרך נוספת שמאפשרת לכם להתמודד עם התופעות של הצרבת בזמן עבודה היא שתיה של מי סודה כאשר הם קרים. אם אתם עדיין חשים צריבה רצוי להוסיף גם שתי כפיות של מיץ לימון סחוט טרי, וזאת מתוך מטרה ליצור תחושת הקלה בוושט.

לסיכום, באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן תוכלו להתמודד בצורה אפקטיבית עם הצרבת בזמן עבודה. יחד עם זאת חשוב לציין כי אם מדובר בצרבת שהתכיפות שלה היא גבוהה, נדרש לפנות לקבלת ייעוץ רפואי וכן לבצע התאמה של תרופות מרשם. תרופות אלו הן בעלות אחוז הצלחה גבוה, ובשילוב של מוצרים טבעיים וכן פעולות פשוטות כמו שתייה של מי סודה ואכילה של מזון בריא יותר אפשר בהחלט ליצור מערך תומך שיסייע לכם להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הצרבת.

נגישות
גלילה לראש העמוד