עובדים מהבית: תוכניות רדיו מומלצות להאזנה בזמן העבודה

עובדים מהבית: תוכניות רדיו מומלצות להאזנה בזמן העבודה

כיום יותר ויותר אנשים מוצאים עצמם עובדים מהבית כשהמשרד הביתי עליו להכיל את כל מה שצריך כדי שאפשר יהיה לעבוד בנוחות. כאשר אתם עובדים מהבית כדאי שיהיו לכם ברקע כמה תוכניות רדיו, שיספקו לכם הנאה ויום עבודה כיפי במיוחד.

תוכניות רדיו יכולות להעביר לכם את הזמן. חשוב שיהיו לכם כמה תוכניות ברקע שלהן אפשר להאזין אונליין מכל מקום, בין אם אתם עובדים על מחשב ובין אם אתם מבצעים עבודה יצירתית שדורשת את הצורך בריכוז או בכישרון ייחודי, כמו למשל אפייה, יצירה, הכנת פריטי אומנות או כל דבר אחר.

אז איזה תוכניות רדיו מעניינות יעזרו לכם להעביר את הזמן כשאתם עובדים מהבית? הנה כמה דוגמאות:

'חיים כהלכה' התכנית של הרב שמואל אליהו בגלי ישראל

התכנית חיים כהלכה משודרת ברדיו גלי ישראל.  גלי ישראל היא תחנת רדיו מצוינת שמשדרת שידורים באזור יהודה ושומרון. תחנת גלי ישראל היא תחנת רדיו אזורית המשדרת בתדר העיקרי שלה ב-106.5FM-94FM

התוכנית של הרב אליהו עוסקת בענייני הלכה ובשאלות שקשורות להלכה, מסורת, אמונה ודת והיא אפילו חוזרת לפתור חלומות ולהנות מכל מה של ההלכה יש להציע. הרב שמואל אליהו ידוע כאחד הרבנים הבולטים של מדינת ישראל והתוכנית שלו מעניינת משום שהיא עוסקת שאלות של מאזינים בנוגע להלכה, חלומות, וכל מה שקשור לענייני דת.

עובדים מהבית: תוכניות רדיו מומלצות להאזנה בזמן העבודה

'עצם העניין' עם שרון גל

שרון גל כבר הספיק לעשות הכול… הוא היה דייר בבית האח הגדול, שימש כפוליטיקאי וגם עיתונאי. שרון גל מגיש תוכנית אקטואליה מעניינת מאוד שתתאים בעיקר לשעות הצהריים ולעבודה בבית. התוכנית של שרון גל משודרת ברדיו גלי ישראל ועוסקת בכל מה שחשוב בחברה הישראלית החל מכלכלה ופוליטיקה עד חברה ותרבות. התכנית כוללת שיחות על נושאים מרתקים ואקטואליים.

'שש בבוקר' התוכנית של דליק וולניץ'

המנחה דליק ווליניץ' מוכר לכולנו מתוכניות אירוח בהנחייתו ומשאר שידורי טלוויזיה. את דליק הכרנו רובינו כשהיינו ילדים וכעת נוכל להמשיך להאזין לו עם תכנית רדיו שעוסקת בענייני משפחה, גידול ילדים, תחביבים אפייה וגם בעניינים חשובים ביותר בחברה הישראלית. דליק ווליניץ' מארח שפים, קונדיטורים, אנשי רוח, אנשים אומנות, יועצים ופסיכולוגים ובכך הופך את התוכנית למעניינת במיוחד.

תכנית הבוקר עם טל פרידמן ואביעד קיסוס

התוכנית של טל ואביעד משודרת כבר יותר מעשור ברדיו 99 FM והיא מאפשרת את הצחוק שכולנו זקוקים לו בבוקר. שני השדרנים טל ואביעד מתחילים את התוכנית החל מ 7:30 בבוקר עם שיחות מרתקות מצחיקות ותמונות על אקטואלי,  תרבות, בידור, אומנות פוליטיקה כל מה שמעניין ישראלים. התוכנית תיקח אותכם על הבוקר בצורה כיפית ושנונה ותשרה עליכם תחושה של שעשוע בכל מהלך היום והעבודה.

אז אם אתם מחפשים תוכניות טובות להאזין להם בזמן העבודה – כדאי לבחור את תחנות הרדיו הטובות ביותר ולהאזין להן אונליין בקלות.

נגישות
גלילה לראש העמוד