רעיונות למתנות חג לעובדים

רעיונות למתנות חג לעובדים

מתנות חג לעובדים

בכל ראש השנה זה קורה מחדש. המעסיקים מחפשים אחר מתנה ראויה לצוות העובדים, כאשר יש וועדי עובדים שמכינים מגוון של מתנות נהדרות לכל העובדים וישנם מעסיקים שרגילים מידי שנה לרכוש גיפט קארד שיהיה מתנת החג העיקרית. את קבלת השי לחג מבשרת הזמנה אל הרמת הכוסית, וכאן יש הרבה מאוד הכנות ופינוקים ככל שמדובר במעסיק איכותי.

כל מה שצריכים להרמת כוסית

פעמיים בשנה, בערך, נפגשים כל האנשים אשר לוקחים חלק בפעילות של חברה על מנת להרים כוסית לכבוד השנה החדשה. בדרך כלל בארץ רבים חוגגים גם את חג הפסח וגם את ראש השנה, ולפעמים הרמת הכוסית הוא טקס שלם אשר ממנו יוצאים כולם אל חגיגה באולם אירועים עם כנס מאוד חגיגי ומהודר. ברוב המכריע של המקרים החגיגה תסתכם במפגש של כולם בחדר הישיבות או בזה שבו יש מספיק מקום על מנת להכיל את כל צוות העובדים, קטן וגדול, ושם תהיה חריגה מן הנורמה עם הרמת משקה כמו יין לצד עריכת שולחן עם כל מיני סוגים של מטעמים. בהרמת כוסית לא עורכים סעודה אלא סוג של משתה קליל ומהיר, שם יש מגשי פירות מחברת פרי הדמיון לצד מגשי אירוח נוספים שעושים את כולם שבעים ומאושרים.

רעיונות למתנות חג לעובדים

חלוקת מתנות לראש השנה

חג ראש השנה הוא אחד משני חגים שבהם המעסיקים נוטים לפנק עם מתנות שלהן מחכים לא מעט מן העובדים. כמובן שישנם ארגונים יותר מפנקים וישנם ארגונים שמעניקים שי לחג בצורה צנועה מאחרים, אבל בסופו של דבר מדובר בתוספת נהדרת לשכר החודשי ודרך נפלאה שאיתה יוצאים אל החופשות של חגי תשרי המרובות עם מתנות שכיף לקבל ולא פחות כיף להעניק…

המתנה הכי רווחת לחודש תשרי היא כזו שכוללת גיפט קארד שבו טעון סכום כסף שאותו בוחרים בעלי העסקים עצמם עבור כל אחד ואחד מן העובדים, כאשר הגיפט קארד הזה מאפשר רכישה של כל דבר כמעט החל מבגדים ועד צעצועים. לא לחינם המתנה הזו הכי רצויה, כי היא כזו שמאפשרת לכל עובד ועובדת לבחור בדיוק על מה הם מעוניינים להוציא את הכסף הזה שאותו בתור בונוס לכבוד החג הם מקבלים.

לא שוכחים מתנה מתוקה

בין כל המארזים של מצעים, כלי בית וגאדג'טים מהודרים לא מעט בעלי עסקים אוהבים להעניק גם סוג של מתנה לכבוד חג ראש השנה אשר מציינת את השנה המתוקה שאליה מחדש נכנסים. באופן די מסורתי מדובר במתנה שכוללת דבש או דברי מתיקה אחרים, ויש נכון להיום המוני סוגים של מארזים מוצלחים שאותם ניתן לצוות אל הגיפט קארד כדי שכולם יצאו מרוצים. מתנות כאלה יכולות לעלות בין חמישים שקלים לבין כמה מאות של שקלים, וליצור סוג של מחווה מתוקה מן המעסיק אל עבר העובדים.

שנה טובה!

נגישות
גלילה לראש העמוד