עצמאיות בתחום האיפור: כך תשדרגו את העסק שלכן!

עצמאיות בתחום האיפור: כך תשדרגו את העסק שלכן!

קורס איפור

תחום האיפור אכן צבעוני כפי שהשם מחייב, ואכן לא מעט נשים וגברים בוחרים לעבור הסבת מקצוע באמצעות קורס ייעודי ומזוודת תכשירים, כך שאט אט נבנים קשרים, מחזיקים במאגר לקוחות קבוע ונהנים משטף של הכנסה מהנה ומאוד נאה. עם זאת, חשוב לדעת שגם בתחום האיפור יתרון יחסי הנו משמעותי, ועל כן אם גם אתן עצמאיות בתחום, טוב לדעת שמתקיימים מגוון קורסים משלימים, כאלו שמעניקים יתרון יחסי – קורסים שמעשירים את קורות החיים ושמושכים לקוחות נוספים. במה מדובר? עברו על הרשימה הבאה:

החשיבות של קורסי האיפור השונים

זה נכון, עם קורסים מתקדמים לאיפור מקצועי זוכים להתעדכן בתחום, לפגוש קולגות, לרקום שיתופי פעולה, לקבל כלים חשובים, להישאר רלוונטיים וכדומה, ועל כן מדי תקופה מומלץ לבחור נישה ולעבור בה השתלמות נקודתית.

קורס  Air Brush  

ישנו קורס שמושתת על שיטת Air Brush. במה מדובר? הקורס מעשיר את טכניקת העבודה באמצעות מכשיר ייעודי (ומרשים). בעיקרון שיטה זו מתבססת על התזה של חומרי איפור ישירות על גבי הפנים, וזאת בכדי ליהנות מתוצאות הרבה יותר הומוגניות ומהירות.

קורס איפור

קורס איפור לצורכי אופנה

בעוד שאיפור ערב אמור להיות מעודן אך נוכח, הרי שאיפור בתחום האופנה לוקח את הנישה לאפיק יותר יצירתי, בו לאיפור יש תפקיד נוסף – לספר סיפור, להיות חלק מהתדמית הכוללת, להשלים את הבגד וכדומה. לאור הדברים תוצאות סוריאליסטיות אכן רצויות ואכן במקרה זה לומדים כיצד להשתמש באיפור על מנת לבנות דמות ובו זמנית לשמור על הרמוניה, לומדים כיצד האיפור נתפס בעין העדשה, לומדים כיצד החוקים שנוגעים לגבולות מטשטשים, לומדים כיצד שכבות צבע משחקות אחת עם השנייה ויוצרות יש מאין וכדומה. מכאן שאם מבקשים להגדיל את נתח העבודה ובין היתר לעבוד בתצוגות אופנה, בצילומי סטילס ובקמפיינים שיווקיים, הרי שקורס זה חשוב ביותר – מציע מפתח לנדבך נוסף.

קורס איפור פנטזיה

אם תעצמו עיניים ותנסו להיזכר בכל אותם סרטי פנטזיה בהם יש מלכים לצד פיות, הוביטים לצד טרולים וכדומה, הרי שאתם עשויים לדמיין בעיקר את הפנים, את הפנים שמאופרות באופן מושקע וייחודי, ואכן "לימודי איפור פנטזיה" מאפשרים לברוא עולמות, לסייע לאמנים שעוסקים באמנות רחוב, לסייע לעובדי תיאטרון ואף מאפשרים להגדיל את היריעה ולאפר בימי הולדת, ולו כי המארחים מבקשים לגרום לאורחים להתחבר לקונספט של האירוע – לחוש כאילו זה עתה נשלפו מהפקה מרשימה.

קורס איפור בהתאם למאפייני התקופה

כל מאפרת מקצועית מכירה שפעם ב מגיעה כלה שמבקשת להיראות כמו כלה מהמאה ה16, כמו כלה מתקופת הרנסנס וכדומה, ועל כן טוב להכיר קורס ייעודי שמתמחה באיפור בהתאם לתקופה, כך שלמדים להתאים בין מגוון תקופות למאפייני האיפור, ואט אט ליצור התאמות מרהיבות. לסיכום נציין שאכן שווה להכיר מגוון קורסים בתחום, משמע שווה להשקיע כמה מפגשים על מנת לזכות ביתרון יחסי ובכדי ליהנות, כי אדם שאוהב איפור רק מחפש להכיר נדבכים משלימים. בהצלחה!

נגישות
גלילה לראש העמוד