מה עדיף לעסקים: מדפסת לייזר או הזרקת דיו?

מה עדיף לעסקים: מדפסת לייזר או הזרקת דיו?

ניהול של עסק מכל סוג שהוא כולל בתוכו הרבה מאד פעולות חשובות שיש לבצע מדי חודש. כמובן שקודם יש את הפעילות העסקית עצמה, בין אם מדובר על שירות שנותנים ומצריך פרסום, העסקת עובדים וזמן, ובין אם זהו מוצר שמוכרים שמצריך גם הוא שיווק, ניהול נקודות מכירה, הקמה של מערך משלוחים וכן הלאה. בכל מקרה ובשני האפיקים הללו, ניהול עסק כולל גם הרבה פעולות טכניות ובירוקרטיות של תשלום מיסים, הוצאת קבלות וחשבוניות, משלוח של דואר ויצירת רשימות מלאי – וכל הדברים הללו מצריכים מן הסתם מבעלי העסקים הדפסות של מסמכים רבים מסוגים שונים בתדירות גבוהה. בדיוק בגלל זה, בעלי עסקים ומנהלי משרדים רבים מחפשים כל העת דרכים מקוריות ויצירתיות לחסוך בעלויות ההדפסה הגבוהות וזה משהו שבהחלט עשוי להיות מאתגר. השאלה מרכזית שעולה בשלב הזה, היא האם עדיף לרכוש מדפסות לייזר או דווקא מדפסות דיו. אנו רוצים לסקור את שני הסוגים ולהביא מידע שיעזור גם לכם להחליט מה הסוג שהכי מתאים לכם, אבל קודם כל – טיפ של אלופים למי שרוצה לחסוך בעלויות ראשי הדיו והטונרים.

כך תרכשו ראשי דיו וטונרים במחירים נוחים

לפני שנדבר על הסוגים השונים, אנחנו רוצים לדבר על השיטה הכלכלית של חברות המדפסות. החברות הללו ימכרו לכם לרוב מדפסות מעולות במחירים ממש זולים, מה שנראה בהתחלה כמו עסקה משתלמת למדי. ברגע שייגמר הצבע ותרצו לרכוש טונרים או ראשי דיו, תגלו שעל פי ההמלצה שלהם רצוי ממש לרכוש את המוצרים המקוריים של החברה ולא שום דבר אחר, אחרת אתם מסתכנים בפגיעה במדפסת. האמת היא שזה ממש לא נכון, ומי שרוצה לרכוש את ראשי הדיו או הטונרים במחיר משתלם בהחלט צריך להכיר את המוצרים התואמים שהם איכותיים באמת. בקישור תוכלו למצוא אתר מצוין שמציע מוצרים תואמים איכותיים ביותר במחירים ממש זולים ומשתלמים.

מה עדיף לעסקים: מדפסת לייזר או הזרקת דיו?

מדפסות הזרקת דיו

הטכנולוגיה של הזרקת דיו היא טכנולוגיה רב תכליתית, כלומר שניתן להדפיס כמה וכמה סוגים של מסמכים שונים, לרבות מסמכי טקסט, מסמכים גרפיים וכן תמונות צבעוניות באיכות גבוהה. המדפסות הללו פחות מתאימות למשרדים ובתי עסק עם נפח הדפסות חודשי גבוה מתוך הסיבה שראשי הדיו הם יחסית יקרים (עוד סיבה מדוע שווה לחפש ראשי דיו תואמים איכותיים). עם זאת, האיכות ברוב המדפסות הללו של התוצר המוגמר היא גבוהה הרבה יותר, ואם אתם צריכים יחסית מעט מסמכים אבל שואפים שהם יהיו באיכות גבוהה, בהחלט שווה לשקול את האפשרות של רכישת מדפסת מהסוג הזה.

מדפסות לייזר

כאשר מדברים על אמינות ושימוש לאורך שנים עם הדפסה של כמות גדולה של מסמכים באופן שוטף, מדובר ככל הנראה בסוג המדפסות המתאים ביותר. נכון, האיכות נחשבת לקצת פחות טובה, אבל זה לא ממש משנה אם אתם מדפיסים בעיקר מסמכי טקסט ולא ממש צריכים הדפסות של תמונות בצבע. כאשר מדובר על היקפי הדפסה גדולים זו כנראה המדפסת שמתאימה יותר, אבל בכל מקרה חשוב לקחת בחשבון שבגלל האופי התעשייתי שלה היא לרוב עולה יותר, על אף שבהחלט ניתן למצוא מדפסות לייזר איכותיות במחירים נוחים ואלו ישרתו אתכם נאמנה גם במשך שנים ארוכות.

לסיכום – חשוב להכיר את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהסוגים ולהגדיר מראש את הצרכים שלכם מהמדפסת לפני שתחליטו לרכוש כל סוג שהוא. בכל מקרה על מנת לחסוך בעלויות אנו ממליצים בחום על רכישת טונרים וראשי דיו תואמים במקום מקוריים.

נגישות
גלילה לראש העמוד