הכירו את חוקי הברזל החדשים של החניון שלכם!

הכירו את חוקי הברזל החדשים של החניון שלכם!

 

אם יש בבעלותכם חניון, בין אם שייך לבניין או בין אם עומד בפני עצמו, ישנם חוקים שאתם חייבים לנכס לעצמכם ולחניון שלכם בכדי לשמור על ביטחון הנהגים והולכי הרגל המשתמשים מדי יום בחניון.

אם אתם מרגישים שהחניון שלכם לא מוגן מספיק, הנה הדברים שיוכלו לסייע לכם לבטח את החניון שלכם בצורה יעילה יותר-

אבזור נכון של החניון

כאשר מדובר בשטח רחב כשטח של חניון, יהיה עליכם למגן כל חניה וחניה בצורה פרטנית וגם בצורה הכוללת. תוכלו להתקין מעצורי חניה לכל חניה בכדי להקל על נהגים רבים בשעת החניה, תוכלו להתקין מראה פנורמית בכל פניה חדה ובכל ירידה ועלייה של קומות החניון ולסייע לנהגים רבים לראות את המתרחש מצידו השני של מה שחוסם להם את טווח הראייה. יש מגנים שתוכלו להצמיד לקירות החניון באזורים יותר צרים שלו וגם פסי האטה במקומות בהם נוטים נהגים רבים ללחוץ על דוושת הגז.

תאורה חזקה בכל שעות היום והלילה

כשמדובר בחניון מקורה, תאורה חייבת להיות חוק ברזל אצלכם. אם אתם מעוניינים שאנשים ימשיכו לפקוד את החניון שלכם, אתם לא רוצים ששמו של החניון יידבק במילים כמו 'מפחיד' או 'מסוכן'. תאורה חזקה בכל שעות היום והלילה יכולה להפוך את החניון שלכם ממפחיד לנוח ונעים לשימוש. כשיש כל כך הרבה סרטים מפחידים שמתחילים עם דרמה בחניון חשוך, אף אדם לא רוצה להתנסות בזה. על כן, תאורה המלווה הולכי רגל לרכביהם לכל אורך הדרך יהיה הדבר הנכון עבורכם בחניון שלכם.

נתיבים חד צדדיים

אמנם לא מדובר בכביש עירוני אך כיוון שמדובר בחניון שלכם, יש לכם השליטה בהחלטה על התנועה הנעה בו. אם ניתנת לכם האפשרות והחניון שלכם גדול מספיק בכדי לאפשר זאת, צרו נתיבים חד צדדיים. כשאתם עושים כך, אתם למעשה מונעים התנגשויות מיותרות כאשר נהגים רבים מחפשים להיכנס לחניה או לצאת מן החניון וממהרים יתר על המידה. חוסר סבלנות ידוע בתור גורם נפוץ לתאונות דרכים. נתיב חד צדדי יכול לעזור לכם למנוע זאת. יתרה מכך, נתיבים חד צדדיים יוצרים סדר כאשר יש נתיב תנועה אחד והרכבים נוסעים אחד אחרי השני.

התקינו מצלמות ותעדו הכל

היום הטכנולוגיה מאפשרת להמון חניונים לקלוט במצלמה את מספרי הרכב הנכנסים לחניון ולסייע להם לצאת מהחניון לאחר התשלום בלא מגע כרטיס הכניסה וללא מגע אדם. אך לא רק עבור זה אתם צריכים מצלמות. בחניון, אם תרצו או לא, ישנם מקרים המצריכים מעקב מצלמה. בין אם מדובר בתשלום הנהגים על השהות שלהם בחניון ובין אם מדובר בתאונה שעבורה צריך את תיעוד המצלמה. כאשר יש לכם תיעוד על כלל המתרחש בחניון, יש לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל להגן על עצמכם הן מבחינה ביטחונית והן מבחינה משפטית.

אם תעקבו אחר החוקים האלה, אנחנו מבטיחים לכם שהשלום ישרור בחניון שלכם מהר יותר ממה שציפיתם לו. אם אתם חושבים על כך שמדובר בהוצאה כספית לא מתוכננת, סמכו עלינו שזו השקעה שלגמרי תחזיר את עצמה כשאנשים ידעו שהחניון שלכם בטיחותי עבורם ועבור רכבם.

נגישות
גלילה לראש העמוד