לא טסים לפני שמבטחים: כל הסיבות לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לפני נסיעת עסקים

לא טסים לפני שמבטחים: כל הסיבות לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לפני נסיעת עסקים

אומנם טיסות עסקים אינן מרגשות כמו טיסות משפחתיות או טיסות רומנטיות, אך עדיין מדובר בהזדמנות לראות יעדים חדשים ואף עדיין חשוב לוודא שאתם מבוטחים. אז נכון שאף אחד אינו רוצה להוציא שלא לצורך עבור נסיעה שהיא גם כך עסקית, אך דווקא אתם שמגיעים מתחום העסקים אמורים להבין שלכל תרחיש יש פוטנציאל כלכלי, ואף ההפך– לכל תרחיש יש פוטנציאל שלילי להפוך למעמסה כלכלית. מכאן שאם רוצים לצאת לטיסה ממוקדים במטרה שלשמה היא נועדה מבלי שדעתכם תוסח בשל חששות כאלו או אחרים, ובטח שאם רוצים לוודא שלא תחזרו מהטיסה עם קנס כספי משמעותי, אין ספק שביטוח נסיעות לחו"ל אתם בהחלט צרכים.

ערוכים עם ביטוח מתאים

יש להבין שביטוח טיסות מכסה שלל הוצאות רפואיות, כאלו שבקלות עשויות להגיע לסכומים גבוהים, וזאת כי בחו"ל ביטוח הבריאות הממלכתי אינו תופס. שנהיה יותר ברורים? ביקור סטנדרטי אצל רופא עשוי להגיע למאות שקלים, שלא לדבר על טיפול רפואי או על אשפוז. מכאן שגם אם לא קיים ברקע מצב רפואי שמצריך ערנות יתרה (למשל מחלה כרונית) וגם אם אינכם נוסעים למדינת עולם שלישי, עדיין מוטב להיות ערוכים עם ביטוח מתאים. כיצד אם כן סוגרים את הפינה ועוברים להתמקד בהכנות למפגש העסקי? ובכן רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל באתר ביטוח בטאץ' בהחלט עתידה להעניק מענה אידיאלי. באמצעות פנייה קצרה ומקוונת זוכים להרכיב את הפוליסה המתאימה נקודתית עבורכם, וזאת לצד השוואה מושכלת שלוקחת בחשבון שלל ביטוחים ותרחישים אישיים אפשריים.

 

 

שואפים לרווח ונמנעים מנזק כלכלי

כידוע, נסיעה עסקית, בין אם היא רחוקה כמו נסיעת עסקים לסין ובין אם קרובה יותר, אמורה להוביל לרווח ולא לנטל כלכלי. אי לכך מעבר לסיבות שכבר ציינו, יש לקחת בחשבון שבעקבות הקורונה אינכם רוצים להוציא סכומים משמעותיים שלא לצורך, וזאת בשל הארכת או ביטול טיסה ברגע האחרון. כמו כן, בהנחה ויוצאים לטיסה לצד מסמכים יקרי ערך או לצד כבודה משמעותית, בהחלט מוטב לוודא שקיים ברקע ביטוח מתאים, כך שלא ייווצר מצב שבו תינזקו כספית (אם בגין נזק ואם בגין גניבה).

סוגי ביטוחי נסיעות לחו"ל

כידוע לכל ביטוח נסיעות לחו"ל מציע מבחר כיסויים רפואיים לצד כיסויים שנוגעים לנגיף הקורונה ולכבודה. עם זאת, מה מעבר ועל מה בפועל מדובר? ובכן בין היתר מדובר בשורה של כיסויים משלימים, מאוד תלוי באיזו פוליסה בוחרים. כן ניתן לומר שיש פוליסות שמציעות אפליקציות רפואיות שמסייעות למצוא יעדי טיפול קרובים בהתאם לצורך רפואי. יש פוליסות שמציעות כיסוי עבור ציוד יקר ערך שהלך לאיבוד או נגנב (כגון מחשב, מצלמה, טלפון נייד ועוד). יש פוליסות שמציעות שירותי איתור וחילוץ. יש פוליסות שמציעות כיסויים עבור ביטול או קיצור טיסה. יש פוליסות שמציעות כיסוי בגין פגיעה בצד ג' (לעולם אין לדעת) וכדומה.

רגע לפני העלייה למטוס – דגשים חשובים

עתה כאשר התמונה יותר ברורה, ועתה כאשר ברור שגם אם רק מדובר בנסיעת עסקים קצרה ליעד שנחשב בטוח עדיין נדרשים לעשות ביטוח, רק נותר להצטייד במספר דגשים מסייעים. ובכן כאשר משווים בין מספר פוליסות אין להסתכל רק על המחיר הסופי, אלא גם ראוי להכניס למשוואה מגוון משתנים (כל עוד תיעזרו בביטוח בטאץ' תימנעו מהשוואה מתישה). עוד נציין שגם אם טסים לצד קולגה מהעבודה, אין לעשות "העתק הדבק", אלא יש לבחור פוליסה באופן פרטני, וזאת כיוון שכל אחד עשוי לתת קדימות למצבים אחרים. אחד למצלמה יקרה שעמה הוא טס ושני לסיטואציה רפואית. מה עתה? נוהגים באופן אחראי – סוגרים ביטוח נסיעות לחו"ל ומקווים שלא תידרשו להפעיל אותו. נסיעה מוצלחת!

נגישות
גלילה לראש העמוד