האם ספרים יכולים לסייע לכם להיות בעלי עסקים טובים יותר?

כבעלי עסקים אתם בוודאי כבר יודעים כי אחד מהדברים החשובים ביותר על טובת להתפתחות אישית ועסקית כולל את העשרת הידע אשר יכול להתבצע במגוון רחב של דרכים. אפשר לקחת חלק בכנסים מקצועיים, להאזין לפודקאסט או לשבת לשיחה עם איש עסקים אחר, אבל אפשר ואף רצוי לקרוא ספרים אשר יכולים לסייע לכם להגשים את עצמכם, כל זאת בזכות טיפים כמו גם סיפורים אישיים מעוררי השראה אשר יכולים לפתוח לכם צוהר לעבר ידע שבו ניתן להיעזר בחיי היום יום, ובעולם העסקים בפרט. אם אתם רוצים להקדיש את הזמן הפנוי שלכם להתפתחות, זה הזמן להכיר את הספרים שיכולים לסייע לכם בכך.

מוקף באידיוטים/תומר אריקסון

אחד מהספרים הטובים והאיכותיים ביותר בעבור בעלי עסקים אשר רוצים ליצור חווית קריאה מהנה אבל גם בעלת אספקט של פרודוקטיביות יכול להתבצע באמצעות הזמנה של הספר מוקף באידיוטים מאת תומס אריקסון. מדובר בספר אשר מתאר את ארבעת סוגי ההתנהגות העיקריים הכוללים בין היתר את טיפוסים דומיננטיים ושאפתניים, חברותיים ואופטימיים, יציבים ואדיבים וכן אנליטיים וזהירים. במסגרת הקריאה של הספר תלמדו כיצד לשפת את שפת הגוף ואת התקשורת עם ספקים ועמיתים לעבודה, כל זאת מתוך מטרה לזהות את הדפוסים שלכם ואף להשפיע על אחרים, כל זאת במסגרת של קריאה של ספר מרתק ומסקרן כמו הספר הזה שהפך לרב מכר עולמי.

סודות של מיליונרים/דין גרזיונסי

ספר נהדר בעבור מנהלים ואנשי עסקים שרוצים לפתוח את הראש ולממש את המטרות הפיננסיות יכולים בהחלט להיעזר בספר סודות של מיליונרים. מדובר בספר אשר נכתב על ידי איש עסקים מצליח שהחליט לחשוף את ההצלחה שלו באמצעות סודות של מי שהצליחו לגעת בפסגה. מדובר בספר מרתק אשר משלב בין טיפים כמו למשל ניהול לקוחות מוצלח לבין סיפור אישי של מי שהתחיל מלמטה והגיע למעמד של מיליונר אשר חולק את הסודות שלו עם אחרים. הספר הזה הצליח מאוד, ועדות לכך ניתן לראות ברשימת רבי המכר בהם הם מככב בכל רחבי העולם, כמו גם כאן בישראל.

 

 

חשוב והתעשר/נפולין היל

ספר קלאסי שכל מי שעוסק בעולם הניהול חייב להכיר ולקרוא הוא ללא ספק הספר חשוב והתעשר. מדובר בספר שכבר הפך לקלאסיקה בעבור מנהלים, וזאת בשל פילוסופיה עסקית אשר מתמקדת בהשגת יעדים כמו גם התעשרות. נפולין היל מצליח בספר הזה להעביר את המסרים שלו בתחום של עזרה ומודעות עצמית, ועל כן למרות שחלפו כבר שנים רבות מאז שהספר יצא לאור, הוא עדיין מצליח לסחוף אחריו את ההמונים ובייחוד מנהלים שרוצים לשכלל את היכולת האישית כמו גם היכולת הניהולית.

חדוות האנוכיות/מישל אלמן

בספרה מישל אלמן מחדדת נקודה חשובה בכל הקשור לדפוסי ההתנהגות האישיים, וכיצד לא פעם אנו מרצים אנשים אחרים כדי להיות בסדר. הספר הזה מתמקד בתרגילים קלים ופשוטים ליישום אשר נועדו ללמד אתכם להציב גבולות כמו גם להגשים את עצמכם, כאשר הביקורות לספר הזה הן מהללות, כפי שניתן להתרשם מהתגובות המעולות של הקוראים אשר התרשמו מאוד מהשפה הקולחת כמו גם מהטיפים שאותם אפשר ואף רצוי ליישם בחיי היום יום.

לסיכום

הסקירה אותה הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות נהדרת להשקיע בעצמכם, וללמוד באמצעות ספרים. למעשה, קבלת השראה וכן טיפים במסגרת של קריאת ספרים היא בעלת השפעה חיובית לא רק על התודעה שלכם, אלא גם על היכולת להפחית לחצים ולהגשים את עצמכם, ברמה הגבוהה ביותר.

נגישות
גלילה לראש העמוד