מערכת ERP של תפנית: הפתרון המושלם לארגונים וחברות

מערכת ERP של תפנית: הפתרון המושלם לארגונים וחברות

מערכת ERP

מערכות ERP הן מערכות מחשוב קלאסיות כיום בעולם העסקים. זה הוא פתרון רב עוצמה לניהול מרוכז של משאבי העסק. באופן טבעי, ראינו יישום של מערכות כאלה לרוב בעסקים גדולים. מהם היתרונות והאפשרויות שמציעה מערכת ERP לארגונים וחברות?

כל האפשרויות לחברות וארגונים

ישנן אפשרויות רבות בתחום ה-ERP, של התאמת מערכות בהיקפים שונים לפי צרכיכם ואפילו צריכת ERP באמצעות אחסון בענן. תודות לכך, ארגונים וחברות יכולים ליהנות ממערכות חשובות אלה. בכל הנוגע למגזרים מסוימים, כדאי לנסות את המערכת של  tafnit ולהתרשם ישירות מהתועלות הרבות שהיא מציעה. במערכת זו, תוכלו לקבל ניהול משאבים ארגוני, אשר מותאם מראש לתהליכים העסקיים האופייניים של השוק העסקי שבו אתם פועלים. אלה כמה דוגמאות להתאמות לוורטיקלים כאלה בהם מתמחה מערכת תפנית: עבור גופים פיננסיים, מוסדות אקדמיה ומלכ”רים, קמעונאות, רשתות וגופים העוסקים ביבוא מוצרי צריכה. יש גם התאמות עבור סוגי עסקים אפילו יותר ספציפיים, דוגמת בתי דיור מוגן, גופים העוסקים בנכסים ונדל”ן מניב או עסקים בתחום מוצרי הגמר לבית (כמו ריצוף, קרמיקה או סניטציה). השימוש במערכת לא דורש ידע בתכנות, והיא מגיעה עד לרמה של התאמת תפריטים, טפסים, שדות ותדפיסים, שליטה בשדות השונים שמוצגים למשתמשים, כולל קביעת סדר ההצגה, מבוצעת באמצעות מחולל מסכים. עיצוב מסמכים שונים, בהם תוכלו גם לשלב נתוני מערכת תפעוליים, מבוצע באמצעות מחולל מסמכים. התאמות דומות ניתן לבצע לדו"חות (בנייה והפקה) בעזרת מחולל דו"חות ויצירת אוטומציות תהליכים זמינה באמצעות מחולל תהליכים.

ERP – אפשר גם באחסון בענן

פיתוח הענן של השנים האחרונות עזר גם הוא להביא את ה-ERP המתקדם לכל לקוח. אצל תפנית, שמאפשרת להשתמש באחסון בענן כדי להשתמש בתוכנה, קיימות גם אופציות להתקנת התוכנה על גבי שרת הלקוח או באמצעות הוסטינג. אפשרויות אלו הופכות את המערכת לנוחה במיוחד לתפעול, אך הלקוח עדיין יצטרך לנהל את התוכנה באופן יומיומי ושוטף על פי התהליכיים העסקיים בארגון או בחברה שלו.

מערכת ERP: חובה בכל ארגון או חברה

מערכת ERP תזניק קדימה את ניהול המשאבים של הארגון. מאגרי מידע נפרדים וכפילויות, מוחלפים במידע מרוכז ועדכני, בפורמט אחיד. פעילויות שונות מנוהלות במרוכז, בממשק אחיד, באופן שמשפר את היכולת להבין את המצב וגם לשלוט בו. משתמשי המערכת מקבלים מולם על הצג, רק את המידע והאפשרויות שלהם הם זקוקים במצב העבודה שבו הם נמצאים כרגע. הכול אינטגרטיבי מאוד והמערכת מאפשרת גם לעבוד באינטגרציה עם מערכות אחרות, ככל שנדרש. כך שגם ההיבט הטכני של ניהול מערך המחשוב הופך לקל יותר.

מבית היוצר של מטריקס

מערכת ERP של תפנית פותחה בידי מטריקס, חברת טכנולוגיה מובילה בארץ ובעולם. אין ספק שמדובר במוצר שבפיתוח שלו הושקעו מאמצים ומשאבים רבים, כדי להביא למגזרים שבהם מתמחה המערכת את הפתרונות הטובים ביותר בהתאם לתהליכים המקובלים בשוק.

לסיכום

מאחר שמערכות עוצמה מסוג זה זמינות לארגונים וחברות כדאי לנסות! המערכת היא ייחודית, משום שהיא מעניקה פתרון למגזרים ספציפיים המתאימים לתהליכים העסקיים הייחודיים להם. למעשה אין קשר בין המגזרים השונים, אלא כל מגזר מקבל את הפתרונות שהוא צריך בהתאם לתהליכים הייחודיים לו בשוק הישראלי. כך כל ארגון או חברה יכולים לנהל את המשאבים שלהם באופן יעיל, נוח, חכם ומותאם ספציפית אליהם.

נגישות
גלילה לראש העמוד