מקימים משרד ביתי: 5 שלבים שאתם חייבים לבצע כדי להפוך אותו למושלם

בשנים האחרונות, במיוחד בתקופת הקורונה, עבודה מהבית הפכה לדבר מובן מאליו. אז אם גם אתם מקימים את המשרד שלכם בבית ורוצים שהוא יהיה מושלם, אנחנו ממליצים לגם ליישם את השלבים הבאים.

רכשו ציוד משרדי

כשאתם מקימים משרד אתם צריכים לרכוש עבורו את כל הציוד המשרדי שבו תשתמשו עבור הפעילות שלכם. בין השאר אנחנו מדברים על מחברות, עטים, מחשבונים, דפדפות, חוצצים ועוד. ככל שהמשרד שלכם יהיה מאובזר בציוד הנחוץ, כך העסק שלכם יהיה מקצועי יותר ולא תצטרכו לאלתר פתרונות זמניים. אפשר לרכוש הכול בקלות בחנות לציוד משרדי אונליין. יש לזה יתרון משמעותי עבורכם, שכן בזכות האופציה של רכישה אונליין אם לא צריכים לצאת ולהתרוצץ בין החנויות ולבזבז זמן מיותר ואנרגיה רבה. פשוט בוחרים את המוצרים שאתם צריכים, מוסיפים אותם לעגלה ובורחים במשלוח עד פתח הבית. כמובן שזו אחלה הזדמנות עבורכם לרכוש ציוד בכמות כזו שתספיק לכם לאורך זמן, כך שלא תצטרכו לבצע את הרכישות הללו לעיתים תכופות.

השקיעו בעיצוב

זה נכון, סביר להניח שבתור עצמאיים אתם תהיו היחידים שתבלו במשרד שלכם. עם זאת, זה לא אומר שאתם לא צריכים להשקיע בעיצוב. ככל שהחדר שלכם יהיה מושקע ומעוצב יותר, כך יהיה לכם נעים בו יותר. לאור העובדה שאתם תצטרכו לבלות בו לא מעט שעות, יש לעיצוב חשיבות מכרעת בכל הקשור לאנרגיה של החדר. זה משרד שלכם, אתם יכולים להתפרע וללכת על העיצוב שאתם חולמים עליו, אף אחד לא רואה את זה ובסופו של דבר מה שחשוב הוא שתעשו את מה שיעשה טוב לעסק שלכם.

 

 

בחרו חדר שקט

אם אתם מקימים את המשרד שלכם בבית, אנחנו ממליצים לכם לבחור בחדר הכי שקט שתוכלו. זה נכון במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים שמסתובבים בבית ונוהגים לראות טלוויזיה בווליום מטורף. במידה ויש לכם אופציה לבחור בממ"ד זה יהיה מעולה, כי בממ"ד יש גם חלון אקוסטי וגם דלת אקוסטית שמבטלת כל חדירת רעד מבחוץ. אם זה לא אפשרי מבחינתכם, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להשקיע בבידוד של החדר מפני רעשים שחודרים מבחוץ.

השקיעו באינטרנט מהיר

ככל שהעסק שלכם יגדל, כך אתם תצטרכו להעמיס יותר על רשת האינטרנט שלכם. בין השאר תצטרכו לשלוח קבצים כבדים ללקוחות, לקבל קבצים, להתחבר לשרתים שונים ולבצע את הדברים במהירות. עם רוחב פס מינימלי כל זה פשוט לא יתאפשר לכם ואתם תמצאו את עצמכם תוקעים את הפעילות שלכם בכל פעם מחדש. לכן, אנחנו ממליצים לכם להשקיע באינטרנט מהיר, כיום יש מגוון רחב של פתרונות מהירים במחיר יחסית נמוך. אם יש לכם אפשרות ללכת על אינטרנט סיבית זה כמובן הכי מומלץ.

הגודל כן קובע

אם אתם רוצים שהמשרד הביתי שלכם באמת יהיה מושלם, אתם לא יכולים לבחור בחדר קטן מאד. אולי בהתחלה זה לא יציק לכם, אך עם הזמן אתם תרגישו שהחדר פשוט סוגר עליכם וגורם לכם למחנק. לכן, אנחנו ממליצים לכם לבחור בחדר הכי גדול בבית, על מנת שהמשרד שלכם יהיה מרווח כמה שיותר ותוכלו לבלות בו בנעימות רוב שעות היום. אגב, אם אתם מקבלים לקוחות במשרד הביתי שלכם, אתם חייבים לבחור חדר גדול, אין לכם אופציה אחרת.

לסיכום

במאמר זה למדנו על מה כדאי לשים את הדגש כשמקימים משרד ביתי. אין ספק שאם אתם רוצים שהמשרד שלכם יהיה מושלם, אתם צריכים לרכוש עבורו את כל הציוד אונליין מבלי לבזבז זמן ואנרגיה מיותרים.

נגישות
גלילה לראש העמוד